BÖLGELER » Belek Temizlik Şirketleri

Belek Temizlik Şirketleri

SUNULAN TEMİZLİK İŞLEMLERİ

Düzenli ve sistemli bir şekilde yapılacak temizlik işlerinde tercih edilecek Belek temizlik şirketleri arasında yer alan firmamız sunduğu hizmet kalitesi ile yüksek oranda müşteri memnuniyetine sahiptir. Her türlü bölgeye özel olarak uygulanan işlemler ile temizlik işleri gerçekleştirilmektedir. Periyodik olarak temizlik yapılmayan yerlerin zaman içinde kullanımında birçok sıkıntılar yaşanabilmektedir. Özellikle çok fazla kişi tarafından kullanılan alanlarda bu durum çok daha iyi bir şekilde görülmektedir. Belek temizlik şirketimiz tarafından verilen hizmet türleri başta ev temizliği olmak üzere ofis ve büro temizliği, inşaat alan temizliği, zemin temizliği, fabrika temizliği gibi alanları kapsamaktadır. Geniş bir yelpazeye sahip olunması firmamızın ortaya koyabileceği olanakları da göstermektedir. Yapılacak temizlik işlemlerinde kullanılan ürün ve malzemeler, kullanılan alana göre belirlenmektedir. Bundan dolayı öncelikle iletişim kurulması durumunda istenen temizlik şekli belirtilmelidir. Kapsamlı bir temizliğin çok daha fazla tercih edilmesinin yanı sıra, daha uzun süreli olacağı da bilinmelidir. Ayrıca iş olanaklarından dolayı çalışma saatleri de belirlenebilmektedir. Temizlik şirketimizde; istenilmesi durumunda mesai bitiminden sonra akşam saatlerinde de temizlik yapılması mümkün olmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerden bir tanesi olan fabrika temizliğinde birçok farklı işlem uygulaması yapılmaktadır. Alanında son derece tecrübeli ve bilgili kişiler tarafından yapılan temizlik işlemlerinde fabrikanın petekleri başta olmak üzere her türlü alanı bakımdan geçirilmektedir. Ayrıca üretim makineleri de çok titiz bir şekilde temizlenmektedir. Herhangi bir şekilde en ufak bir müdahale ile bozulma riski taşımasından dolayı kullanılan malzemelerde çalışanlarımız tarafından belirlenmektedir. Kimyasal etkilere sahip zarar verici ürünler tercih edilmemektedir. Çok daha doğal ve basit olan ürünler ile temizlenmektedir. Bunun dışında fabrika bölgelerinde olan ofis odaları da ayrıntılı olarak temizlenmektedir. Belek temizlik firmaları tarafından tercih edilen bazı basit yöntemlerden ziyade bütün masa, dolap ve kitaplıklar tek tek temizlenmektedir. Ofis temizleme ile ev temizliği işlemlerinde de aynı şekilde bir işlem şekli yer almaktadır. Bunun yanı sıra, özellikle büyük plazalarda bulunan dış cephenin temizliğinde ise vinç tercihi çok daha iyi olmaktadır. Firmamız çalışanları tarafından kullanılan vinç ile dış cephe temizliği yapılmaktadır. Camların silinmesi ve kurulanması işlemlerinde sıfır leke prensibiyle hareket etmekteyiz.

Ev temizliği de yine uzman ekiplerimiz görev almaktadır. Mutfak ve banyo bölümleri çok daha etkili bir şekilde temizlenmektedir. Erkek ve bayan çalışanlarımızın bulunması isteğe göre görev verilmesini de kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda her türlü malzemeyi de firmamız tedarik etmektedir. Bununla birlikte gerek fabrika, ofis gibi iş alanlarında gerekse ev temizlik işlemlerinde ortaya çıkabilecek maddi ya da manevi zararlar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Belek temizlik işlerinde oldukça kaliteli bir hizmet sunan firmamız uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren şirketlerden bir tanesidir. Aynı zamanda çalışanların dışında kullanılan teknolojik destek ile de temizlik işleri çok daha kolay ve kısa sürede bitirilmektedir.

 

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021