BÖLGELER » Mahmutlar Temizlik Şirketleri

Mahmutlar Temizlik Şirketleri

MAHMUTLAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Mahmutlar temizlik şirketleri olarak sizlere ferah ve temiz bir profesyonel temizlik ortam sunuyoruz. Şirketimiz sizler için evinizde ya da inşaatlarınızda temiz ortamlarda yaşamanız için çalışmaktadır. Mahmutlar Temizlik firmamız yılların deneyimiyle sizlerin hizmetinizdedir. Alanında uzman personelimiz kullandığı kalitesi belgelenmiş dezenfektanlarla sizlerin ferah bir ortamda yaşamanızı sağlamaktadır. Şirketimiz uygun fiyat ve kaliteli hizmet odaklı yaklaşımımızla yıllardır sektördeki adını duyurmayı başarmaktadır. Mahmutlar temizlik firmaları olarak sizlerin daha temiz ortamlarda yaşamanızı istiyoruz. Temizlik konusunun sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Mahmutlar temizlik şirketleri olarak sizlere sunduğumuz üstün temizlik hizmetlerinin yanı sıra temizlik hizmetinden memnun kalan yüzlerce müşterisiyle sektördeki başarı odaklı hizmetlerimize son hızda devam etmekteyiz. Yapılan tüm temizlik işlemlerinde gerekli tedbirleri alarak hizmet sunmaktayız. Sizlerin önem verdiği tüm mekânlarda temizlik işlerinizde başka firma aramanıza gerek duymayacaksınız. Mahmutlar temizlik şirketleri olarak farklı mekânlarda üstün temizlik hizmetimizle devam etmekteyiz. Tüm mekânlarda müşterilerimizin uygun fiyatlı temizlik hizmeti alabilmesi için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

‘’Yalnız değilsiniz Mahmutlar Temizlik Şirketi Var’’

Temizlik Hizmetlerimiz

MAMMUTLAR DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Mahmutlar dış cephe cam temizliği Binaların dış cephe temizliklerinin yapılması hem binanın uzun ömürlü olmasına hem de görüntü olarak daha iyi bir görünüş oluşturulmasını sağlar. Düzenli temizlik yapılmamış binalarda gözlemlenen rutubet, kir, pas vb. birçok istenmeyen durumlar zamanla binalarda dökülmelere sonrasında ise iç kısımlarda yıpranmalara neden olacaktır. Dış cephe cam temizliği  olarak sadece iç mekân temizliğinde değil aynı zamanda dış cephe temizliğinde de sizlerin hizmetinizdeyiz. Binanızın dış cephe temizliğini yaptırmak istiyorsanız şirketimizden fiyat almadan işlem yaptırmamanızı öneririz. Dış cephe temizliğinde binanın yerini, kat sayısını ve cephe materyali vb. bilgileri bize iletmeniz yeterli, gerisini bize bırakın. Bazı binalarda çeşitli dış cepheler kullanılması sebebiyle farklı dış cephelerde farklı yöntemler kullanarak çözümler sunmaktayız. Bazı binaların dış cephelerinde kullanılan malzemeler sebebiyle sıradan malzemelerle işlem yapılması sorun teşkil edecektir. Bu sebeple her dış cephe temizliğinde aynı malzemeler kullanılmamaktadır. Bizler dış cephe temizliğinde ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri binada kullanılan dış cephe durumunu göz önüne alarak işlem yapmaktayız. Camlarda camı çizmeyen cam kazıma jileti kullanarak boyalardan, harç ve silikonlardan arındırarak silme işlemi gerçekleştiriyoruz.

Binaların dış cephe temizlik işlerinde güvenlik önlemlerinin çok önem arz ettiğinin farkındayız. Bu sebeple cam temizlik şirketi olarak dış cephe cam temizlik işlemlerinde asansör sistemi ya da dağcı temizlik yöntemini kullanarak uzman personelimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Şirketimiz ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetlerinde yapılan işlemler sonrası memnuniyetinizin sağlanması konusunda gereken önemi göstermekteyiz. Mahmutlar temizlik şirketi olarak insan odaklı yaklaşımımızla çalışanlarımıza aralıklı olarak yaptığımız eğitimlerin yanı sıra dış cephe temizliğindeki risklerin en aza indirilmesi için personelimize gereken tedbirleri alması konusunda titiz davranıyoruz.

Dış cephe temizliği işlerinde temizlik sonrası hiçbir sorun oluşmaması için gerekli malzemelerimizi özenli bir şekilde kullanarak sorunsuz hizmet sağlıyoruz. Dış cephede yapılan temizlik işlemleri sonrası kalıntı kalmaması için gerekli denetimleri yaparak siz müşterilerimizin binalarında daha temiz bir şekilde oturmasını sağlıyoruz. Diğer temizlik firmalarından farklı olarak sizlere sunduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız sayesinde kontroller sırasında eksik kalan noktalar olursa ücretsiz bir şekilde sorunun çözümünü sağlıyoruz.

MAHMUTLAR İNŞAAT TEMİZLİGİ

Mahmutlar inşaat temizliği olarak inşaat temizlik işlerinizde yanınızdayız. Sizler için farklı hizmet politikamızla inşaat sektöründeki temizlik tecrübemizle kaliteli hizmet, pratik çözümler sunuyoruz. İnşaat temizliği diğer mekân temizliklerinden farklı olarak oluşan kirlilik ve lekelerin çıkarılması için farklı kimyasallar ve ekip çalışması gerektirmektedir. Mahmutlar inşaat temizlik şirketleri olarak temizlik konusunda en ince detayı bile atlamadan sizler için çözüm odaklı yaklaşımımızın yanı sıra uygun fiyat politikamızla inşaat temizliğinde de referanslarımızla başarılı bir şekilde devam etmekteyiz. Güçlü ekibimiz kullanılan temizlik malzemelerinin kalitesinden ödün vermeden hizmet sunuyoruz.

İnşaat sonrası camların çerçevesi, kapı temizliği, duvar temizliği ve hijyene ihtiyaç duyulan tüm noktalarda kusursuz bir şekilde çalışmaktayız. Ayrıca inşaat sonrası evde birikmiş olan toz, kalıntı, harç ve boyalardan tüm binayı arındırarak ev sahiplerinin memnun bir şekilde evlerinde oturmalarını sağlamaktayız.

İnşaat sonrası temizlikte yaptığımız işlemler;

Kaba Atıklardan Arındırma

Herkesin bildiği gibi inşaat süresince biriken birçok malzeme artığı olmaktadır. İnşaat sonrası odalarda birikmiş olan molozlar, inşaat atıkları, kablo vb. malzemelerden kurtulmanızı sağlıyoruz.

Detaylı Temizlik Hizmeti

Mahmutlar temizlik şirketi olarak sağladığımız kaba temizlik hizmetinden sonra detaylı temizlik işlemine geçmekteyiz. Kullandığımız kimyasal maddelerle tüm alanlarda istenilen temizliği sağlıyoruz. Banyo, fayanslar, camlar, zeminler, kapı vb. birçok yapıda kusursuz temizlik gerçekleştiriyoruz.

Personelimizin temizlik sırasında kimyasallardan etkilenmemesi için bazı önlemler alarak, personelimizin sağlıklarını korumaktayız.

Pencere önünde yer alan iç ve dış mermerlerin kazınarak daha temiz bir hâle getirilmesi ve doğalgaz peteklerindeki inşaat sırasında meydana gelen tozlanmaları da temizliyoruz.

Kapı, dolap ve mutfak tezgahlarındaki oluşan tozların temizlenmesinin yanı sıra lavabo ve tuvaletlerdeki derz kalıntılarını da ince işçilikle temizliğini yapıyoruz.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021