HABERLER » Otel Temizliği

Otel Temizliği

Otel temizliği hizmetimizde alanında uzman olan personelimizi görevlendiririz. Diğer temizlik işlerimizde olduğu gibi, otel temizliğinde de ayrıntılı bir plan oluştururuz.

Otel Temizliği Planımız

Otel yerleşimi ve düzeni, her otelde farklı olacağı için temizlik yapacağımız alanı önceden görmemiz gerekir. Bu işlemi tamamladıktan sonra, temizlik işinde hangi ekipmanların kullanılacağına ve kaç personel bulunduracağımızı belirleriz.

Yaptığımız plan sayesinde hem zamandan, hem de paradan tasarruf sağlamış oluruz.

Aydınlatmalar, en çok toz çeken ev eşyalarıdır. Aydınlatmaları kuru bez ve statik toz alıcı malzemelerle temizliyoruz. Mobilyaların temizliğinde de aynı yöntemi uyguluyoruz. Silme işlemini de, hafif nemli bezlerle gerçekleştiriyoruz.

Birçok otel daha pratik olması açısından duvar kağıdı kullanır. Duvar kağıtları ise nemli bezle silinir. Her kimyasal duvar kağıdı kaplı yüzeylerde kullanılmaz. Özel kimyasallar yardımıyla duvar kağıdına zarar vermeden temizlik yapılmalıdır.

En zor temizliğin yapıldığı alan zeminlerdir. Zeminlerde duvardan duvara halı kullanılır. Halıların özel makineler yardımıyla temizlenmesi gerekir. Odalarda bulunan halıların temizliği daha zordur.

Tüm temizlik işlemlerinde uzman personelin ve gelişmiş makinelerin kullanılması gerekir.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016