HABERLER » Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

 

Ofis temizliği hizmetinde püf nokta hijyendir. İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu yerlerden olan ofislerde havada birçok zararlı partikül dolaşır. Zararlı maddeler giderilmezse, başta solunum yolu olmak üzere, akciğerler ve diğer sistemler üzerinde olumsuz etkileri görülebilir.

Ofis Temizliği Hizmetlerimiz

Personelin masasını temizlemekle işe başlıyoruz. Masa üstleri zamanla tozlanır. Düzenli temizlenmediği zaman tozlar insan sağlığını tehdit eden boyutlara varabilir. Aynı durum, masa üstünde bulunan elektronik eşyalar için de geçerlidir.

Toz alma işlemi devam ederken, diğer ekibimiz, çöpleri ve görünürdeki kirleri ofis ortamından uzaklaştırır.

Cam ve dış cephe temizliğini ise başka bir ekip yapar. Cam temizliğinden önce, doğramaların temizliğini yaparız. Cam yüzeylerinin çizilmemesi için özel kimyasalları ve ekipman kullanırız.

Ofis temizliği işlemlerinde en son sırayı, zemin temizliği alır. Zemin temizliğini detaylı yaparız. Temizlik yapmadan önce gerekli güvenlik önlemlerini alırız. Zeminin uzun süre ıslak kalmasını önlemek adına, kurulama işlemi uygularız.

Tüm temizlik işlemlerimizde, alanında uzman personel ve son teknoloji temizlik ekipmanlarını kullanırız. Böylelikle ofis alanlarınız ışıldayan ve hijyen barındıran bir yer haline gelir.

 

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016