HABERLER » AVM Temizliği

AVM Temizliği

AVM temizliği hizmetine en tepeden aşağı doğru bir sıra izleyerek başlıyoruz. Yapılan antlaşma doğrultusunda, dış cephe ve cam temizliği işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

AVM Temizliğini Nasıl Yaparız?

Temizliği yapılacak alışveriş merkezini öncelikle inceleriz. Ne kadar alana temizlik yapılacağını ve detayları belirleriz. Daha sonra uzmanlık alanı yalnızca AVM temizliği olan personel sayısını belirleriz. Yeterli miktarda personel bulundururuz ki, temizlik işleri hızlı bitirilsin.

Eğer hem iç, hem de dış cephe temizliği gerçekleştirilecekse, temizliği yapacak personelleri gruplara ayırırız. Her grubun başında, o gruptan sorumlu ekip başı bulunur. Yapılan işin kalitesini denetlemekle görevlidir.

Personel işlemlerini tamamladıktan sonra, makine ve diğer ekipmanları ayarlarız. AVM alanları geniş olduğundan dolayı, sanayi tipi ve son teknoloji fırça ve süpürge cihazlarını kullanmayı tercih ederiz.

Özellikle zeminlerin temizliğine dikkat ederiz. Uzun süre ıslak kalmasını önlemek adına, kurulama işlemini, temizlikten hemen sonra yaparız.

AVM temizliği ve diğer temizlik hizmetlerimizde, güvenliğe önem veririz. Tüm iş güvenliği ve sağlığı prosedürlerini eksiksiz olarak yerine getiririz.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016