HABERLER » Yat ve Gemi Temizliği

Yat ve Gemi Temizliği

Yat ve Gemi temizliği, işlemlerinde birçok detay ve geniş alan söz konusudur. özellikle yat araçlarında hassas temizlik işlemi gerektiren eşyalar bulunur.

Yat Temizliği Hizmetlerimiz

Küçük halı ve kilimleri buharlı temizleme yöntemiyle yıkıyoruz. Sıcak karbonatlı yıkama yöntemiyle, tüm halıları ve kilimleri tertemiz yapıyoruz.

Kumaş ya da deri kaplama olma durumuna göre, koltuk döşemelerini ılık su ve bez ile temizliyoruz. Doğal temizleme malzemelerini kullanarak, döşemelerin kısa sürede kurumasını sağlarız.

Daha sonra cam ve yatın diğer yüzeylerini temizlemeye başlarız. Deniz suyunun etkisinden dolayı cam yüzeylerinde sarı lekeler oluşur. Bu lekelerin normal temizleme yöntemleriyle giderilmesi çok zordur. Bu yüzden makine ve özel solüsyonlar kullanarak, cam temizliği işlemlerini gerçekleştiririz.

Gemi Temizliği Hizmetlerimiz

Gemiz temizliği, başlı başına bir temizlik konusudur. Hem geniş alanlar söz konusudur, hem de birçok detay vardır. Deniz suyundan dolayı leke oluşan yüzeylerin temizliği ise ayrı bir iştir.

Yat ve gemiz temizliği işlemlerinde, uzman personel ve özel makineler kullanırız. Böylece tüm temizlik işi hatasız ve kısa sürede tamamlanmış olur.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016