HABERLER » koltuk temizliği

koltuk temizliği

Koltuk temizliği, ev ya da ofis temizliğinin içerisinde yer alan bir hizmettir. Koltuk temizliğinde önemli olan döşemelerin zarar verilmeden temizlenmesidir. Birçok döşeme malzemesi, farklı temizlik yöntemlerinin uygulanmasını gerektirir.

Koltuk Temizliği için Uyguladığımız Yöntemler

Nubuk, kadife ve Flok Alkantra kumaşları hassas bir yapıya sahiptir. Çok sıcak suyla temizlenmezler. Her kimyasal da bu kumaş türlerinde kullanılmaz. Özellikle kahve ve çay lekelerinin çıkarılması bu kumaşlar üzerinde zordur. Eğer leke derine işlemişse, kumaşa zarar vermeyen kimyasalların kullanılması gerekir.

Deri koltuklarda yapılan temizlik işlemleri biraz daha kolaydır. İki türlü deri, koltuklarda döşeme malzemesi olarak kullanılır. Suni ve gerçek deri ile döşenen koltuklarda yapılacak olan temizlik işlemleri farklıdır.

Deriye zarar vermeden ılık su ve özel solüsyonlarla temizlik işlemleri gerçekleştirilir.

Koltuk temizliği işlemlerinde yeni teknoloji ve yöntemleri kullanıyoruz. Son zamanlarda oldukça etkili bir yöntem olan sıcak karbonatlı temizleme yöntemi sayesinde, koltuk kumaşlarını zarar vermeden temizlik işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Ayrıca kendi geliştirdiğimiz yöntemleri de temizlik işlemlerinde uyguluyoruz.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016