HABERLER » Merdiven ve Site Temizliği

Merdiven ve Site Temizliği

Merdiven ve Site temizliği apartman sakinleri açısından sorun olmaktan çıkıyor. Genel olarak merdiven ve site temizliği bir kişi tarafından yapılır ve daima sorun çıkar. Temizlenecek alanın geniş olması ve bir kişinin temizlik işlemlerini yapmaya çalışması, işin yetişmemesine ve istenilen düzeyde temizliğin gerçekleşmemesine yol açar.

Profesyonel Merdiven ve Site Temizliği ile Başınız Ağrımasın

Büyük ve geniş alanlarda temizlik işlemleri için bir kişi yeterli değildir. Özellikle site gibi geniş alanlarda bu konuda uzmanlaşmış ekiplerin temizlik yapması gereklidir.

Profesyonel merdiven ve site temizliği için alanında uzman ekiplerimizle, size yardıma geliyoruz.

Eğer sadece merdiven temizliğini tercih ediyorsanız, tek kişi yeterli oluyor. Site temizliği ile birlikte merdiven temizliği hizmetini de almak istiyorsanız, yeterli sayıda personel temin ediyoruz.

Her alanın detaylı temizliği için özel kimyasallar ve ekipmanlar kullanıyoruz. Site dışındaki temizliği için ayrı bir ekip, merdiven temizliği için de alanında uzman personelimiz görev yapıyor.

Çevredeki sert zeminler yıkanıyor, çöpler toplanıyor, merdiven ve yüzeyler temizleniyor ve temizlik işlemi tamamlanıyor.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016