HABERLER » Alanya Temizlik Hizmetleri

Alanya Temizlik Hizmetleri

Alanya temizlik hizmetleri ile bahara merhaba diyoruz. Ev hanımları için oldukça yorucu olan bahar temizliğini sizleri yormadan biz yapıyoruz.

Bahar Temizliği

Bahar temizliği her zaman için detaylı yapılır. Kış aylarından kalma lekeler ve birikmiş tozların öncelikle giderilmesi gerekir. Halkın tabiriyle, kıyı bucak temizlik yapılır. Yorganlar havalandırılır. Halıların temizlenmesi gerekir. Özellikle mutfak alanlarında, kızartma yağlarından dolayı sertleşen lekelerin giderilmesi gerekir.

Banka Temizliği

Banka temizliği ofis temizliği gibidir. Küçük kabinlerde temizlenecek birçok detay bulunur. Her iki alanda da temizlik işleri mesai bitiminden sonra yapılır. Gün içerisinde yoğun çalışmalar vardır ve temizlik imkansızdır. Ancak sınırlı sayıda zemin temizliği yapılabilir.

Bankoların, ATM bölgesinin, müşteri temsilcisi bölümlerinin ve tuvaletlerin temizliği işlemleri, banka temizliğinde yapılır.

İşyeri Temizliği

Küçük ve orta ölçekli işyerlerinizin temizliğini gerçekleştiriyoruz. İşyeri temizliği nispeten, diğer temizlik türlerine göre daha kolaydır. İyi bir planlama sayesinde temizlik işi kısa sürede tamamlanır. İşyeri temizliğinde uzman olan personelimizle, temizlik işlemlerinizi kısa sürede bitiriyoruz.

Tüm temizlik işlerimizi bitirdikten sonra kontrol ediyoruz.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016