HABERLER » Lara Temizlik Hizmetleri

Lara Temizlik Hizmetleri

Marina Temizlik, Lara temizlik hizmetleri olarak diğer temizlik işlemlerinin yanı sıra; AVM temizliği, okul temizliği ve hastane temizliği işlerini de uzman ekibi yardımıyla yapar.

AVM Temizliği

Birçok mağazanın ve yapının bir arada olduğu AVM alanlarında özellikle hafta sonlarında, insan sirkülasyonu çok olur. Temizlik işlemleri AVM’lerin kapanış saatinden sonra gerçekleştirilir. Temizlenecek alanın büyüklüğü ve birçok mağaza olmasından dolayı, daha önce birçok AVM temizliği yapmış uzman bir ekibin, temizlik işlemlerini gerçekleştirmesi gerekir.

Okul Temizliği

Sabah ve öğlen saatlerinde okulda öğrenci olacağından dolayı, temizlik akşam saatlerinde öğrencilerin derslerinin olmadığı zamanda yapılır. Önce sınıfların temizliği yapılır. Sınıfta da öncelikle pencere ve duvar yüzeyleri temizlenir.

Daha sonra koridorların temizliği yapılır. Duvar, zemin ve pencere temizliği koridor alanlarında yapılarak, temizlik işlemi tamamlanır.

Hastane Temizliği

Hastane temizliği hijyenin en üst seviyede olması gereken bir iştir. Temizlik işlemine başlamadan önce kesinlikle eldiven ve maske gibi koruyucu malzemelerin takılması gerekir.

Hastane temizliği, risk derecelendirmesi denilen bir sisteme göre gerçekleştirilir.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016