HABERLER » Kemer Temizlik Hizmetleri

Kemer Temizlik Hizmetleri

Kemer temizlik hizmetleri ile personel temini ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Deneyimli ve alanında uzman personelimiz, işlerinizi kısa sürede ve profesyonel bir anlayışla yapıyor.  

Personel Temini

Günlük personel temini ihtiyacınızı karşılıyoruz. Ofis, ev ya da Alışveriş merkezindeki temizlik görevlerini yerine getirmek üzere, nitelikli personel sağlıyoruz.

Öncelikle ne tür temizlik işine ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz. Daha sonra işe uygun personelimizi görevlendiriyoruz. Yapacağımız sözleşmelerle, işin kapsamını belirliyoruz.

Koltuk Temizleme

Ev tozu ve evdeki faaliyetlerden dolayı zamanla koltuklar kirlenir. Aynı durum ofislerde bulunan koltuklar için de geçerlidir. Koltuk döşemesinin türüne göre temizlik işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Nedeni ise kumaş türlerinin hassas olmasıdır. Yapılacak yanlış temizleme işlemi, telafisi mümkün olmayan sonuçlara yol açacaktır.

Özellikle kadife ve hakiki deri gibi kumaşların temizliğinde sıcak su ya da aşındırıcı kimyasalların kullanılmaması gerekir.

Derine işleyen lekeler için özel kimyasalların kullanılması gerekir. Ayrıca farklı yöntemlerin de uygulanması yararlı olacaktır.

Halı Yıkama

Tüm halı türlerinizi özel işlemler yardımıyla temizliyoruz. Antika değeri olan halılarınızı bize emanet edebilirsiniz. Halı yıkama işlemlerinde de profesyonel anlayış sergiliyoruz.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016