HABERLER » Manavgat Temizlik Hizmetleri

Manavgat Temizlik Hizmetleri

En iyi Manavgat temizlik hizmetleri Marina Temizlik tarafından sağlanıyor. İnşaat sonrası temizlik, merdiven ve site temizliği, havuz temizliği profesyonel temizlik hizmetlerimizden yalnızca birkaçını oluşturuyor.

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat sonrası temizlik zordur. Özellikle yüzeylerde meydana gelen ve zor giderilen kalıntıların temizliği uzmanlık ister. İnşaat sonrası temizliği işlemlerinde iyi bir plan yapmak gerekir.

İnşaat sonrası oluşan tüm molozlar, torbalara doldurulur ve alandan uzaklaştırılır.

Duvarlarda ve tavan yüzeylerindeki kalıntılar temizlenir. Temizlik yaparken dikkat etmek gerekir, boyaya zarar verilmeden temizlik yapılmalıdır.

Merdiven ve Site Temizliği

Merdiven ve site temizliği yaparken, belirli bir sıranın takip edilmesi gerekir. Merdivenlerden önce, bina içerisindeki yüzeyler temizlenir. En son merdiven alanı temizlenir.

Site temizliğinde ise çevre alanların temizliği ile birlikte, sitede bulunan binalarında temizliği yapılır. Çevre temizliği yaparken, bitki örtüsüne zarar verilmeden çalışmaların yapılması gerekir.

Havuz Temizliği

Havuz temizliği öncelikli olarak hijyenin sağlanması ile başlar. Suyun temizlenmesi için klor ve pH dengeleyici kimyasallar kullanılır. Ayrıca havuz yüzeyi de özel yosun giderici maddeler başta olmak üzere birçok kimyasal yardımıyla temizlenir.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016