HABERLER » Serik Temizlik Hizmetleri

Serik Temizlik Hizmetleri

Serik temizlik hizmetleri; Cam temizliği, uzman ekip ve teknolojik ekipmanları ile başarılı temizlik işlerine imza atmaya devam ediyor.

Cam Temizliği

Güneşli günlerde camlardaki lekeleri daha iyi fark edersiniz. Yağmur yağdığında ve pencere kenarına konan hayvanların cam üzerinde bıraktığı lekeler, hoş olmayan görüntülerin ortaya çıkmasına neden olur.

Cam temizliğinde öncelik dış taraflardır. Önce doğramalar temizlenir. Daha sonra cam yüzeyi silinir. Bol köpüklü sıcak suyla temizleme işlemi yapılmalıdır. kağıt havlu ile de kurulama işlemi yapılır. Kurulama işlemi contalardan başlayarak ortada bitecek şekilde yapılmalıdır.

Uzman Ekiplerimizin Özellikleri

Uzman ekiplerimizi aldığımız işe göre yönlendiriyoruz. Yat ve gemi, fabrika, fuar alanı, ofis, AVM ve Okul gibi işlerde uzmanlaşan personelimiz bulunuyor. Yapacağımız işe uygun personel görevlendiriyoruz. Böylece yapılan iş daha hızlı ve daha güzel oluyor.

Kullandığımız Teknolojik Ekipmanlar

Büyük alanların temizliğinde, teknolojik ekipmanlar kullanıyoruz. Buharlı ve fırçalı sanayi tipi süpürgelerle, geniş alanların temizliği daha kolay ve hızlı gerçekleştirilebiliyor. Diğer temizlik işlerinde de o işe uygun gelişmiş ekipmanlar kullanıyoruz.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016