HABERLER » Kepez Temizlik Hizmetleri

Kepez Temizlik Hizmetleri

Kepez temizlik hizmetleri ile daha fazla hijyen ve daha fazla dezenfeksiyon Marina Temizlik şirketlerinde sizleri bekliyor.

Etkinlik Sonrası Temizlik

Önemli bir etkinlik düzenlediniz ve her şey olması gerektiği gibi geçti. Ancak etkinlikten sonra temizlenmesi gereken yerler var ve sizin bu işi yapacak enerjiniz kalmadı. Üzülmeyin! Marina Temizlik şirketi, deneyimli personeli ile kısa sürede temizlik işlerinizi yapacaktır.

Etkinlik sonrasında çöpleri toplamakla işe başlarız. Daha sonra eşyaların temizliğini gerçekleştiririz. Etkinlik alanındaki zeminin temizliği ile işimizi kısa sürede tamamlarız.

Dezenfeksiyon

Mikrop ve bakterilerden arındırma işine dezenfeksiyon adı verilir. Temizlikte oldukça önemli bir kavramdır. Dezenfeksiyon işleri her ne kadar kimyasallarla yapılsa da, hangi kimyasalın nerede kullanılacağını bilmek önemlidir. Ortamın mikroplardan ve bakterilerden tamamen arındırılması, uzmanlık gerektiren bir iştir.

Hijyen Temizliği

Sağlıklı bir yaşam için alınan temizlik önlemlerinin tümüne hijyen adı verilir. Temizlik yapılan ortamın hijyenik özellikte olması için kullanılan malzemelerin sürekli olarak değiştirilmesi gerekir. Mesela zeminin temizlendiği suyun, kirlenince değiştirilmesi gerekir.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016