HİZMETLER » Ev Temizliği

Ev Temizliği

Antalya Ev Temizliği Hizmeti

Antalya ev temizliği söz konusu olduğunda Marina temizlik olarak hem profesyonel temizlik personellerimiz hem kullandığımız temizlik malzemeleri hem de birlikte çalıştığımız müşteri portföyümüz ile Antalya bölgesinin en deneyimli temizlik firmalarından biriyiz. Temizlik özellikle de bizim toplumumuzda son derece dikkat edilen bir durumdur. Profesyonel bir temizlik şirketleri ile çalışmak ve sağlığa zararı olmayan bitkisel deterjanlar ile evinizin temizlenmesi istiyorsanız Marina temizlik ile mutlaka tanışın.

Eşyalı ev temizliği boş daire temizliğinden çok daha zordur. Çünkü temizlik esnasında profesyonel bir şekilde eşyalar temizlenmediğinde ve yanlış malzemelerin eşyalar üzerinde uygulanmasında eşyalar zarar görür. Bütçenizi aşan bir durumda aldığınız eşyaların sadece bir temizlik için zarar gördüğü ve kullanım ömrünün azaldığı durumlarda ise temizlik bir anlam ifade etmez. Bu nedenle siz de ev temizliğine yardımcı bayan ile çalışmak yerine profesyonel temizlik firmalarına temizliği bırakın ve eşyalı ev temizliğini en uygun ev temizleme fiyatlarına sizin için yapalım.

ev temizlik hizmetleriTemizlikte özverili olmak kadar uygun fiyatlı eşyalı ev temizlik hizmetleri de önemlidir. Bütçenize zarar vermeden bir temizlik yapmanın temelinde ise işini müşteri memnuiyetine dayalı bir firma ile anlaşmak yatar. Hem işini özveriyle yapan hem de yaptığı işten sizin bütçenize sarsmadan bir maliyet sağlayan firmamız ile evleriniz artık dip köşe temizlenirken cebinizi yakmayacak.

Antalya Ev Temizleme Hizmetimiz

· Cam, Çerçeve Temizliği: Yüksek binaların cam, çerçeve temizliği oldukça zordur ve sizi hayati riske sokar. Bizler profesyonel temizlik firması olarak personellerimize gereken önlemleri alarak özel cam silme deterjanları ile camların daha geç kirlemesini sağlayarak cam çerçeve temizlik hizmetini size sunmaktayız. Çerçeveleriniz için özel rengini almayacak ağartıcılar kullanmaktayız.

· Evdeki Tüm Odaların Temizlenmesi; Evdeki tüm odalarınız elektrik süpüresi ile süpürülerek silinir ve tozları alınır. Odaların gerekli düzenlenmesi yapılır.

· Mutfak Temizliği: En hijyenik ve doğal deterjanlar ile temizlenmesi gereken lan mutfaktır. Mutfak temizliği yaparken mutfakta bulunan gıdalar temizleme maddelerinden uzaklaştırılarak gerekli hijyen sağlanır. Sırasıyla dolaplar iç dış silinir ve düzenlenir. Mutfakta bulunan tüm beyaz eşyalar iç dış silinir ve kir, pas ve yağdan arındırılır. Banko üzeri ve bataryalar temizlenir.

antalya eşyalı ev temizliği· Banyo Temizliği: Banyo fayansı, bataryası, küveti ada duşa kabini temizlenerek banyo dolapları silinir ve düzenlenir. Cam, ayna ve çerçeveler silinir.

· Tuvalet Temizliği: Tuvalet temizliği yapılırken oldukça güçlü ağartıcılar ve hijyenik ürünler kullanılır. Tüm pas ve kireç tutmuş yüzeyler temizlenir. Artık günümüzde tüm tuvaletlerde banyoların içinde bulunmaktadır.

· Kapı Temizliği: Tüm kapılar yapılığı maddelere uygun malzeme ve deterjanlar ile temizlenir ve silinir.

· Yerlerin Temizlenmesi: Yer zemin maddesine uygun malzemeler ile yerler temizlenir.  

· Balkon Temizliği: Evde bulunan tüm balkonlar yıkanır ve kurulanır.

· Toz Alma: Tüm odalar banyo mutfak ve tuvalet gibi tüm alanların toz alma işlemi yapılır.

· Çöplerin Boşaltılıp Atılması: Çöp kutuları boşaltılır ve kutular yıkanır.

Antalya temizlik olarak istediğiniz alan ne ise; tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sorası ev temizliği ofis temizliği ve ya eşyalı ev temizliği bizi arayın görüşelim.

temizlik

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021