HİZMETLER » Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

ANTALYA FABRİKA TEMİZLİĞİ

Her türlü temizlik işlerinde faaliyet gösteren firmamız Antalya fabrika temizliği şirketleri içerisinde de sunduğu hizmet kalitesiyle tercih edilmektedir. Fabrikaların yapısı gereği belli aralıklar ile temizlenme hizmeti alınması şarttır. Bu işlemlerde de seçilecek firmanın ortaya koyacağı performans, fabrikanın sunacağı hizmet ile doğru orantılıdır. İyi bir şekilde bakımdan geçmeyen alanların ve makinelerin sunacağı hizmette giderek düşecektir. Bundan dolayı firmamızın seçilmesi gereklidir. Tam anlamıyla profesyonel bir temizlik hizmeti sunan firmamızın ekipmanları ve ekipleri uzun yılların getirdiği tecrübe ile çalışmaktadır.

Fabrika temizliği sırasında belli alanlar önem arz etmektedir. Temizlik firmamızın bu konuda oldukça tecrübeli olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Odalarda bulunan masa ve dolaplarının bölümleri en kolay temizlenen yerlerdir. Fabrika peteklerin iç ve alt kısımları ile depolar ise önemli bir yer tutmaktadır. Aynı zamanda üretim sağlayan makinelerin temizliği de dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Antalya fabrika temizleme firmaları ile ayrılan en belirgin özelliğimiz ise sağladığımız geniş imkânlardır. İstenilen saat ve günlerde temizlik işlemleri yapılabilmektedir. Buna ilave olarak da işini severek yapan bir ekibimiz olması ortaya çıkan işin kalitesini yükseltmektedir. Temizlik yapılacak alanın küçük ya da büyük olmasının bir önemi bulunmamaktadır. Sistemli bir şekilde her tarafın temizlenme işlemleri belirlenmiş malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Şirketimiz ile iletişime geçilmesi halinde yeterli malzeme ile gelinmesi sağlanmaktadır. Hemen akabinde ise üretim yapılan makinelerden başlanarak fabrika temizliği yapılmaktadır. Makinelerin bakımları ve temizliği son derece hassas bir şekilde yapılmaktadır. Makine hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan kişilere sorumluluk verilmesi ise söz konusu değildir. Aynı zamanda kullanılan malzemelerin zarar vermeyeceğinden de emin olunmaktadır. Kimyasal barındıran hususlar çoğu zaman tercih edilmemektedir. Zamanında ve düzenli bir şekilde fabrika temizleme işlemi yapılmaması durumunda paslanan makinelerden yeterli verim alınması söz konusu değildir. Bu nedenle mutlaka bu bakımların belli periyodik çizelgeye göre yapılması tavsiye edilmektedir.

 Makine bakımlarından sonra ekibimiz tarafından en küçük alanların temizlenmesine geçilmektedir. Ulaşılamayan yerler için farklı teknikler ve araçlar kullanılabilmektedir. Özellikle fabrikanın dış cephesinin temizlenmesi ya da silinmesi işlemlerinde firmamızın tedarik ettiği vinçler kullanılmaktadır. Fabrika ofisleri ise bez ve paspas ile temizlenmektedir. Tozlanma olmaması için özel olarak geliştirilen ürün kullanımı da çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda dezenfekte özelliği bulunan ürün kullanımı her alan için mümkün olmaktadır. Böylelikle fabrika içinde alerjik reaksiyonlarının ortaya çıkmasına izin verilmemektedir. Oldukça uzun bir süre içinde gerçekleştirilen bu temizlik ile fabrika adeta yeniden ortaya çıkacaktır. Firmamızın tercih edilmesinden dolayı memnun kalınacağı da şimdiden bilinmelidir. Düzenli aralıklar ile yapılması durumunda fabrikadan sağlanan kazanç ve yararda büyük bir oranda artacaktır. Bu alanda oldukça makul fiyatlarda hizmet sunan firmamızın sağlamış olduğu hijyen ve temizlik ile Antalya fabrika temizliği sona ermektedir. Başta makineler olmak üzere verilebilecek herhangi bir zarar sonrasında ise gerekli işlemler hemen başlatılmakta ve zarar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021