HİZMETLER » Merdiven ve Site Temizliği

Merdiven ve Site Temizliği

Konut, Site ve Merdiven Temizliği

Antalya’da çalışma şartları nedeni ile insanlar evleriyle ilgilenecek zaman bulamıyorlar. İşten gelindiğinde ise evdeki temizliklere zaman ayırmak yerine insanlar sevdiklerine zaman ayırmak istiyor. Ekonomik şartlar içinde temizlik yaptıracak insanlar da oldukça zor bulunuyor. Bu zorlukları yenmeniz ve temizliğe ayıracağınız vakti sevdiklerinize ayırmanız için Marina Temizlik olarak sizlere hizmet veriyoruz.  Antalya’da site, konut ve merdiven temizliği hizmeti vererek temizliğe harcanan boş vakti ortadan kaldırıyoruz.

Ayda iki kez ya da dört kez gibi sizin belirlediğiniz istekler doğrultusunda temizlik hizmeti almanız mümkün hale geliyor.  Sizin belirlediğiniz aralılarda ve günlerde profesyonel ekibimiz ile site temizlik hizmeti veriyor ve müşteri memnuniyeti altında yaptığımız işlerden hiç ir sorun çıkmıyor. İşini profesyonel bir şekilde yapmayan firmalar temizlik esnasında bulunan eşyalara zarar verebiliyor. Özelikle de eşyalı dairelerde eşyalara kimyasalların sıçraması ya da koltuk gibi eşyaların yanlış maddeler ile temizlenemeye kalkılması sonucunda eşyalar zarar görüyor. Ancak işini bilen profesyonel Marina Temizlik ekibi ise böyle bir hata yapmıyor. İşini layığıyla yapan ekibimiz hangi eşyalara hangi temizleyici madde kullanacağını bilerek hareket ediyor.

site temizligiÖzellikle de merdiven temizleme sırasında gereken cilalama işlemleri de firmamız tarafından kolay bir şekilde yapılabiliyor. Geniş site ve konutlarda temizlik makinesi ile ekibimiz çok raht bir şekilde temizlik yapıdır ve zamanı da iyi kullanarak sizlere zaman kaybı yaşatmadan bir temizlik hizmeti sunuyor. 

Site ve konut temizliği alanların geniş olması söz konusu olduğunda makineler aracılığıyla yapılıyor. Böylelikle el gücünden daha etkin bir temizlik süreciyle alanlar daha iyi ve kaliteli şekilde temizlenmiş oluyor.  Profesyonel ekibimiz işinde kullandığı sağlığa zararlı olmayan malzemeler ile temizliği daha etkin kılıyor ve size zarar vermeden temizliği sonlandırıyor. Antalya ‘da en hesaplı temizlik hizmetini veren Marina temizlik ile bütçenize de zarar gelmeden düzenli olarak temizlik hizmetimizden yaralanabilirsiniz. 

Dışarıdan bir temizlik hizmeti aldığınızda kilinin hastalanması gibi durumlarda temizlik hizmeti aksayabilir. Ancak firmamızda böyle bir sıkıntıyla karşı karşıya gelmezsiniz. Güçlü ekibimiz ve geniş kadromuz ile temizlik hizmetimizi aksamadan sizlere yönlendiriyor ve temizlik hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.

apartman merdiven temizlemezemin temizleme

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021