HİZMETLER » Koltuk Temizleme

Koltuk Temizleme

Antalya Koltuk Yıkama

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur. İşinde uzman ekibimiz sizin için çalışıyor ve koltuk tmizleme hizmetinde en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Sektörde uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Oturma grupları yıkama hizmetlerini detaylı derinlemesine olarak yıkayıp, vakumlama işlemine tabi tutmaktayız. Koltuk yıkama nasıl yapılır ilk onu anlatayım kotluk çekyat üzerine kimyasallı sıvı püskürtülür. Sonra temizliği yıkama olunacak koltuk hafifçe fırçalanır. En son olarak yıkama nasıl yapılır; koltuk üzerine verilen sıvı geri alınır ve durulama yapılır. Koltuk temizleme hizmetinde en iyi tavsiye bir Antalya koltuk yıkama şirketleri yani bizden hizmet satın almaktır. Koltuk temizlemenin püf noktalarını en iyisini biz biliriz. Elle koltuk temizliği yıkama faydadan çok zarar veren uygulama ve kir lekelerinin alt kısımlara itme işlemidir. Lekeli koltuk temizliği bilgi beceri ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Uzman bir elle çekyat lekeleri çıkarılabilir. Karbonatla evde kimine göre iyi bir sonuç veriyor olabilir ama bazı kişilerin koltuklarını ise berbat etmektedir. Yerinde koltuk temizliği yıkama şirketimiz asla tavsiye etmemekteyiz. Olduğu yerde koltuk temizliği yıkama Arap sabunu sirke aspirin ve benzeri kimyasallar yanlış kullanıldığında koltuk yüzeyine zarar verebilmektedir.

Koltuk temizliği firmamız siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla binlerce memnun müşterimiz olmuştur. Antalya koltuk yıkama firmaları olarak tek hedefimiz sizlere tertemiz ev ve işyeri koltukları sunmaktır. Değerli destekleriniz ve bizlere olan güveniniz ile biz hep çalıştık ve sizlere temizliği en üst seviyede sunabilmek için tüm imkânlarımızı seferber etmekteyiz. Bir yaz döneminde daha koltuklarınızı tertemiz yaptık. Bu dönemde de her zaman olduğu gibi en iyi hizmeti en ekonomik fiyatlar ile sunmaya devam etmekteyiz. Yerinde koltuk yıkama teknolojimizle koltuklarınızı evinizde oldukça kısa sürede temizleyerek sağlığınızı korumaktayız. Tabi bu iş sadece sağlıkla bitmektedir. Sizlerin görmek istediği kusursuz temiz koltuklar çok kısa zamanda karşınızda oluyor. Firmalarımızdan hizmet almak oldukça kolaydır. Avrupa ya da Anadolu yakası şubelerimizden bizlere ulaşarak hemen randevu talebinde bulunabilirsiniz. Soğuk havalarda koltuklarınız garantili olarak temizlenebildiğini unutmayın. Her ay bizden hizmet alabilme imkânınız vardır.

Tecrübeli koltuk temizleme ekiplerimiz tam donanımlı olarak evinize gelirler. Hemen işe koyularak koltuk cinsi belirleyip uygun şampuanı püskürtme pompasına doldururlar. Kullanılan ürünler ithal koltuk temizliği ürünleridir. Bu pompa sayesinde kısa sürede tüm koltuğa deterjan uygulaması yapılmış olur. Özel yapım fırça ile ihtiyaç dâhilinde kir çıkartma işlemi uygulanarak koltuk kirinden arındırılmaktadır. Kirden arınan koltuğa makine aracılığı ile durulama yapılır. Koltuk son kontrole girer bu kontrolde kalan lekelerin tespitleri yapılır. Özel leke çıkarıcımız ile gereken tüm işlemler koltuğa uygulanarak son durulamaya geçilir. Son duruma yapıldıktan sonra koltuk kurumaya bırakılır. Yaz aylarında aynı gün koltukları kullanırsınız. Bu yüzden Antalya koltuk yıkama hizmeti başarı ile teslim edilmiş olur.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021