HİZMETLER » Yat ve Gemi Temizliği

Yat ve Gemi Temizliği

ANTALYA YAT GEMİ TEMİZLİĞİ

Özellikle yaz turizminin en keyifli seçeneklerinden biri olan yat turizmi gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelen pek çok turistin ilgisini çekmektedir. Çünkü ülkemiz üç tarafı denizlerle çevrili olan bir cennettir. Dolayısıyla eldeki imkânların, turizm firmaları tarafından iyi değerlendirilmesi suretiyle turizm her daim canlı kalabilmektedir. Ancak yatçılık ile uğraşanların yakından bildiği belli başlı sorunlar vardır. Yatçılık oldukça masraflı ve bir o kadar da emek gerektiren bir iştir. Bir geminin ya da teknenin satın alma maliyetinden çok düzenli yapılması gereken bakımları ve yat temizliği maliyetli ve zordur. Dolayısıyla yatçılığa ilgi duyan pek çok kimse, işin içine girdikten sonra beklenmeyen sürprizlerle karşılaşarak bu işi devretmeye karar vermektedir.

Oysaki denizcilik sektöründe gün geçtikçe artan bir ivmeyle gelişimini sürdüren yat gemi temizlik şirketleri bu sektörün lokomotiflerinden biri haline gelmişlerdir.  Özellikle kışları gemi limana çekildikten sonra her türlü gereken bakımın yapılması, ahşapların cilalanması içeride ve dışarıda yapılması lazım gelen tamiratların halledilmesi ve aracın yaza hazırlanması artık bu tür firmalara verilmektedir. Sektörün lider firmalarından biri olan şirketimiz de; profesyonel bir ekip ile sizin için yatlarınızın tüm temizlik işlemlerini yürütmektedir.

İstediğiniz an haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca ulaşabileceğiniz şirketimiz; ihtiyaç duyduğunuz er an yat ya da geminize profesyonel ekip ve ekipman hizmeti göndermektedir. İç kısımdaki tüm mobilyaların temizliği, bakımı, cilalanması ve hazırlanması için en uygun araç ve gereçler kullanılarak temizlik yapılır. En güvenilir ve başarılı temizlik malzemelerinin kullanılması sayesinde hem temiz hem de hijyenik bir ortam elde edilmesi kaçınılmazdır. Tüm yat gemi temizlik firmaları gibi şirketimizdeki personeller belirli eğitimlerden geçmişlerdir ve hangi yapılarda hangi temizlik malzemelerinin ne miktarlarda kullanılacağı konusunda bilgi ve tecrübe sahibidirler. Gemiler liman ya da marinada bulundukları süre zarfında, özellikle de bakım ve onarım çalışması yapılmışsa geriye kalan temizlik işlerini itina ile yaparlar. Deniz koşullarına uygun olarak hazırlanan ekipmanlarımız her büyüklükteki deniz aracı için elverişlidir. Personelimiz dilediğiniz zaman dilimi içerisinde gelerek işlerini tamamlarlar ve size de tadını çıkarmak kalır.

Teknenizin bulunduğu liman Türkiye’nin neresinde olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Size en yakın ekiplerimizi yönlendirerek tüm temizlik işlerini sorunsuz şekilde çözeriz. Yat gemi temizlik alanında öncü olan şirketimiz, kurulduğu günden bu yana çağın ve hızla gelişen teknolojinin bütün nimetlerinden yararlanmakta ve sektörde yenilenen ekipmanları her daim takip ederek, ihtiyaç dâhilinde bünyesine katmaktadır. Dolayısıyla aracınıza ya da araç içerisindeki herhangi bir mobilya veya eşyaya zarar gelmesi mümkün değildir. Yat içerisinde yer alan yatak ve koltuklar özel araçlarla temizlenmekte herhangi bir küf ya da kötü koku ile bakteriyel kalmamaktadır. Dolayısıyla eşyalarınızı gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkündür. Rutubet yüzünden eşyalarınızın bozulmasından korkmanıza artık gerek yok. Çünkü kullandığımız malzemeler koruyucu ve profesyoneller içindir. Yat temizliği içinde mutfakbölümündeki ocak, fırın, mini buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların temizliği de uzman personellerimiz tarafından yapılır: İlk alındığı gün gibi tertemiz bir şekilde size teslim edilir. Siz de rahatça çocuklarınıza, misafirlerinize lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.  Güvertede yer alan oturma gruplarının bakım ve temizliği zordur. Ancak uzmanlarımız, hangi malzemeye hangi temizlik ürününün kullanılması gerektiğiniz çok iyi teşhis ederler ve gerekli çözümü bulurlar. Tüm bunları yaparken iş güvenliği ve işçi sağlığı konularında da gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Dolayısıyla sahada çalışma esnasında gelebilecek tehlikeli kazalardan korunmuş oluruz. Aynı zamanda ihtiyaç duyulan bütün sertifikalara sahip olduğumuz da göz ardı edilmemesi gereken noktalardan biridir.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021