HİZMETLER » Hastane Temizliği

Hastane Temizliği

Hastane Temizleme Hizmeti

hastane temizleme hizmetiİnsanları sağlığından eden mikrop ve bakterilerden korunmanın en önemli yolu temizliktir. Temizliğin olduğu alanlarda yani steril alanlarda bakteri yayılımı son derece az olduğundan dolayı sağlıklı bir ortam oluşur ve sağlığı tehdit eden etmenler ortadan kalkar. Özellikle de bir bakteri yuvası olmaya en uygun alanlardan biri olan hastanelerin temizliği en önemli konulardandır. İnsanların mikrop kapmaya en uygun oldukları alanlar halka açık alanlardır. Tüm kalabalığın toplandığı bu alanlarda mikrop yayılımını önlemek için ise temizlik şarttır. Antalya hastane temizliği hizmeti de veren firmamız Marina Temizlik ile hastaneler artık bir mikrop yuvası değil insanların şifa buldukları yer haline geliyor.

Sürekli bir insan sirkülasyonunun olduğu hastaneler, her alanının mutlaka temizlenmesi gereken yerlerdir. Sade bir deterjanla değil bu yerlere uygun olan kimyasallarla temizlenen hastaneler ancak sağlığa uygun hale gelecektir. Profesyonel ekibimiz hastane temizliğine uygun olan kimyasalları kullanarak sizler için en sağlıklı ortamları yaratıyor.

Hastane temizliği yapılmaması ya da aksatılması durumlarında hastaların enfeksiyon kaması ve bu enfeksiyonları hasta olmayan insanlara bulaştırmaları da son derece kolaydır.  Bu nedenle hastanede kullanılmış olan malzemeler özle çöp torbalarına atılır ve atıklar ise imha işlemleri ile yok edilerek hastaneden uzaklaştırılır. TSE damgalı olan deterjanlarımız ile birlikte temizlik ekibimiz de son derece sağlıklı kıyafetler kullanmakta ve bu sayede işin özverili bir şekilde yapılması da sağlanmaktadır.

Hastanelerde yapılan temizliğin sadece firma adı ile bitmemesi gerekir. Temizliğin nasıl v ne kadar sürede yapıldığı, yapılırken hangi deterjanların ve kimyasalların kullanıldığı son derece önemlidir. Temizlik yapan ekibin profesyonel olup olmadığı da temizliğin ne önemli koşuludur. İşini bilmeyen bir ekibin yaptığı temizlik hijyenden çok zarar getirecektir. Bu nedenle hangi kimyasalın nerede kullanılacağını bilen ve ilini kalite standartları altında yapan işçilerin temizlikte yer alması oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Hastane temizliği hafife alınacak bir konu değildir. Bu nedenle hastaneleri temiz tutmak ve sağlığımızdan da olmamak amacıyla temizlik şirketinin payı küçümsenmemelidir. Siz de Marina Temizlik ile yola çıkın ve kaliteli hizmetinden yararlanın.

hastane genel temizliğihijyen deterjanlar ile temizlik

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021