HİZMETLER » Fuar Temizliği

Fuar Temizliği

ANTALYA FUAR TEMİZLİĞİ HİZMETİ

Fuarlar ekonominin en önemli lokomotiflerinden biridir. Çünkü fuar organizasyonları sayesinde firmalarını ve kendilerini tanıtan şirketler, hem ortak iş yapabilecekleri diğer şirketler ile tanışırlar hem de hedef müşteri kitlelerine doğrudan ulaşma fırsatı yakalarlar. Bu yüzden bir nevi reklam amacına da hizmet eden fuar organizasyonlarına katılım önemlidir. Bu organizasyonların düzenlenmesini üstlenen kurumlar her ne kadar işin teknik tarafları ile ilgilenseler de görsel anlamda ziyaretçilere iyi bir ilk izlenim sağlayamayan bir organizasyonun başarısından söz etmek zordur. Dolayısıyla fuar alanlarının temizliği gibi önemli detayları üstlenecek Antalya fuar temizlik şirketleri bu sektörde gün geçtikçe daha fazla önem arz etmektedir. Söz konusu şirketler düzenlenecek fuarın öncesinde, fuar zamanında ve sonrasında fuar temizlik ile alakalı her türlü detaydan sorumludur. Dolayısıyla katılımcılar bu tür konularla ilgilenmek yerine asıl işlerine yoğunlaşabilirler.

Temizlik sektöründe yer alan şirketler çalışma alanlarına göre farklılık gösterdikleri için her şirketin sahip olduğu ekipman özellikleri farklıdır. Antalya fuar temizliği firmaları arasında ise en ön sıralarda yer alan şirketimiz; en son teknolojik ekipmanlar ve profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir. İstanbul’dan Antalya’ya, İzmir’den Ankara’ya kadar Türkiye’nin tüm şehirlerindeki organizasyonlarda görev almak için gerekli bütün vasıfları bünyesinde barındıran şirketimiz; siz işinizi yaparken gerekli hijyen koşulları ile prosedürleri yerine getirir. Kullanılan malzemeler sanayi tipi olmakla birlikte piyasada bulunabilecek an kaliteli ürün gruplarından oluşmaktadır. Ayrıca organizasyon esnasında kullanılacak olan çöp toplama araçları, yüzey temizleyici ve parlatıcılar ve buna benzer malzeme ile ürünler de hem görselliği bozmayacak şekilde dizayn edilmiş hem de pratik ve hijyeniktirler.  Fuar stantlarının temizlenmesi ve parlatılması amacı ile hazırlanan aktif koruyucular sayesinde tüm stantlar tıpkı yeni imal edilmiş izlenimi yaratmaktadır.

Temizliğin standart seviyelere ulaşabilmesi için gerekli olan tüm testleri geçen ve gerekli belgeleri alan Antalya fuar temizleme şirketimiz tamamen müşteri odaklı çalışmaktadır. Müşteri portföyümüzü oluşturan fuar organizasyonları ile ön görüşmeler yapılarak beklenti ve öncelikler belirlenmektedir. Sonrasında ihtiyaç malzemeleri ile takım elemanları belirlenerek, sahaya çıkmadan önce gerekli eğitimler verilmektedir. Sahada ise deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızın üstün hizmet anlayışı ile birlikte sorunsuz bir iş çıkarılmaktadır. Üstelik tüm bu hizmetler piyasanın belirlemiş olduğu fiyatların çok daha altında makul değerlerdedir. Ayrıca kalite standartlarımız gereği; iş ve işçi sağlığı ile iş güvenliği alanında tüm eğitimlerimiz gerçekleştirilmiş ve gerekli bütün sertifikalar alınmıştır. Gerektiğinde geçici sürekli ya da daimi olarak personel temin etme imkânımız bulunmaktadır. Bunun için iletişime geçerek detayları bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Hizmet sektöründeki yerini; alınan işlerin öncesi ve sonrasındaki riskleri doğru analiz edebilme gücü sayesinde sağlamlaştıran şirketimiz; gelecek yıllarda da sektörün öncü firmaları arasına girmeyi kendine hedef edinmiştir. Bu bağlamda her tür organizasyonda sizinle birlikte çalışmanın kıvancını yaşamaktadır.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021