BÖLGELER » Konyaaltı Temizlik Şirketleri

Konyaaltı Temizlik Şirketleri

KONYAALTI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Konyaaltı Temizlik Şirketleri Geçmişimizden gelen tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz. Konyaaltı temizlik şirketleri olarak temizlik hizmetleri ile güçlü referanslara kavuşmuş olup, tam zamanlı temizlik personeli istihdamı ile liderliğe ulaşmaktayız.

konyaalti temizlik firmalariKonyaaltı ev temizliği, iş yeri, villa ve malikâne temizliği gibi temizlik konularında isteğe bağlı zamanlarda personel istihdamı sağlayan temizlik firmamız garantili ve pratik çözümler sunmaktayız. Hizmet sistemimizin temel amacı ofis çalışanlarına ve müşterilerine güvenli, düzenli, sağlıklı ve rahat bir çalışma ortamı temin ve teşvik etmeye yöneliktir. İşbirliği ortaklığımızda hedefimiz çalışanlarının verimi ve motivasyonun arttırılması, firmanıza gerekli faydanın sağlanmasıdır. Ev temizliğini ihtiyacınız olan her yerde daire, villa, ev temizliği hizmetlerimiz mevcuttur. Konyaaltı temizleme şirketleri gönderdiği ev temizlik personellerinin gerçekten bu işi yapıp yapamayacağına dikkat ederek, özenli düzgün ve güvenilir personeller göndermekteyiz. Ev temizlik işini yapmak kadar eşyalarınızın tekrar dizaynı da bizim için çok önemlidir. Ev temizliği yaparken cam çerçeveden zemine, koltuktan halıya duvardan peteğe tüm ayrıntıları temizlemekteyiz.

ev temizligi konyaaltiEv temizliği dışında ofis temizliği, ise işyeri genel temizlik hizmetlerinizi sağlamaktayız. Konyaaltı temizlik firmaları mesai sonrası ofis temizliğinizi, masa, sandalye, dolap gibi eşyaların temizliğini yürütmektedir. Ofis içi çalışmalarımızda özellikle mesai sırasında gürültü yapılmamaya özen gösteririz. Ofis temizliği ile birlikte ofisinizi mutlaka dezenfektanı da mutlaka yapmaktayız. Konyaaltı temizlik firmaları olarak ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleştirmekteyiz. Örneğin haftada bir kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmaktadır, periyodik temizlendiği için ev sağlıklı kalmaktadır. Camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçeve temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, fayans, banyo ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo, dolapların temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerine koyulması, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi wc lerin ince temizliği ve hijyeniğin sağlanması.

Konyaalti temizlik hizmetleriKonyaaltı temizlik tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyalarının temizliği, balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslar kuru vakum ile çekilmesi. Mermer, fayans, parke, taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması silinmesi ve son olarak daire içerisinin dezenfekte kimyasalı uygulamaktayız. Konyaaltı temizlik olarak ev temizlik firmalarının arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Temizlik şirketlerinden biri olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Konyaaltı temizlik firmaları arasında olan Marina Temizlik birçok şirketin yönetim merkezi bulunmaktadır. Ofis ve büroların yoğunlukla bulunduğu ilçemizde profesyonel temizlik hizmeti sunarak iş insanlarının temiz alanlarda çalışmasını sağlamaktayız. Antalya'nın bir ilçesi olan Konyaaltı ile Lara temizlik şirketleri hizmetlerimiz karşılığında aldığımız ücret çok cüzi bir miktardı. Böylece daha ekonomik bir sonuç almaktasınız.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021