HİZMETLER » Okul Temizliği

Okul Temizliği

ANTALYA OKUL TEMİZLİĞİ

İşyeri, okul, hastane ve kamu kuruluşları temizliği alanında öncü olan firmamız özellikle okul temizliği şirketleri arasında en ön sıralarda yer almaktadır. Alanında profesyonel ekibimiz ile yürüttüğümüz tüm çalışmalarımızda birinci sınıf temizlik malzemeleri ile araç ve gereçler kullanılmakta olup, hijyen ön planda tutulmaktadır. Çünkü okullar, bağışıklık sistemi henüz yeterli derecede gelişmemiş olan çocukların sürekli bulundukları mekanlardır ve buraların temiz olması sağlık açısından önemlidir.

Müfettişler tarafından düzenli olarak denetlenen okullarda temizlik konusu dikkat çekmektedir. Dolayısıyla binanın iç ve dış alanlarında yapılmış olan temizliğe hassasiyetle yaklaşmalı ve uygun ekipmanlar kullanılmalıdır. Firmamız çağın gerektirdiği her türlü yeniliği kendi bünyesinde kullanmakta olup zamandan tasarruf ederek kısa süre içerisinde en iyi sonu verecek şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Şehir merkezindeki ya da taşradaki tüm okullara hizmet verilmekte olup, istendiği her an gereken sayıda personel yönlendirilebilmektedir.

Okulların iç mekan temizlikleri dersliklerin özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin sınıfların taban yüzeyleri genellikle halı gibi bir malzeme ile kaplı olmadığından dolayı paspas temizliğe ihtiyaç duyulur. Günlük temizliklerde bu sıradan paspaslarla yapılabilecekken genel büyük temizliklerde ise okul temizliği firmaları tarafından kullanılan yürüteçli ve motorlu cihazlar tercih edilmektedir. Bu sayede yapılan okul temizliğinin kalitesi artarken zamandan tasarruf sağlanması esastır. Ana sınıfları ya da müzik odaları gibi bölümlerde ise genellikle halı kaplı olduğundan buralarda halı yıkama makineleri devreye girecektir. Halı yıkama makinelerinin maliyetleri ve düzenli bakım masrafları okul bütçesine ek bir maliyet getireceğinden dolayı satın alınması fazlaca tercih edilmez. Bunun yerine bizimle iletişime geçerek istediğiniz her an, ihtiyaç duyulan temizlik konularında bizden yardım alabilirsiniz.

Okul dış temizliği kategorisinde ise özellikle camlar en zorlayıcı olan kısım sayılabilir. Yüksek katlarda bu işi yapacak personelin yeterli ve gerekli güvenlik önlemlerini alarak temizliği tamamlaması oldukça zor ve tehlikelidir. Alanında profesyonel olan temizlik ekibimiz ise tüm iş güvenliği prosedürlerini eksiksiz uygulayarak Antalya okul temizleme sürecini yürütür. Çok katlı binalarda gerekli görüldüğü taktirde asansör yardımı alınabilir. Bu sayede herhangi bir tehlikeye karşı koruyucu önlem alınmış olur. Okulların yapı duvarları da düzenli olarak temizlenmesi gereken yüzeyler arasındadır. Çünkü zaman içerisinde, özellikle yağışlı havalardan sonra oluşabilecek yosunlanma, giderek rutubet şeklini alır ve binaya zarar vermeye başlar. Ayrıca kötü bir görüntü oluşmasına da sebep olur. Dolayısıyla okul temizliği yapılırken bu noktalar atlanmamalıdır. Şirketimiz okulun her noktasında ihtiyaç duyulan tüm hijyen standartlarına uygun bir şekilde temizlik işlerini sonlandıracaktır. Çocukların teneffüslerde ve öğle molalarında en fazla zaman geçirdiği alanlardan olan kantinlerin hijyeninde de son derece başarılı işlere imza atmış olduğumuz gibi, zamanla oluşan kir, yağ ve pas lekelerinin tamamen yok olduğu da unutulmamalıdır. Üstelik gözle görülen pisliklerin yanı sıra görünmeyenlerin de üstesinden gelen ekibimiz, çocuklarımızın çok daha iyi koşullarda eğitim almalarını sağlamak amacı ile üstlerine düşen vazifeyi en iyi şekilde yerine getirmektedirler.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021