HABERLER » İnşaat Sonrası Temizliğinde Püf Noktalar

İnşaat Sonrası Temizliğinde Püf Noktalar

İnşaat sonrası temizlik birçoğumuz tarafından merak edilen konuların başında yer alır. İnşaat bittikten sonra belli başlı planlar yaparak bu temizliği yapabiliriz, düzenli bir planımızın olması işimizi kolaylaştırdığı için son derece önemlidir.

İnşaat Temizliği Aşamaları;

İnşaat sonrası ortam aşırı derece dağınık ve düzensizdir, aşama olarak 3 kısımdan oluşan bir çözüm önerisi ile karşınızdayız. Bu aşamaları yaparak inşaat temizliği konusunda deneyim kazanabilirsiniz.

 

İnşaat Temizliği Neden Önemli?

İnşaat sonrası temizliğin yapılması oluşacak bakterilerin ve kalıntılı tozların önlenmesi adına önemlidir. Bekleme durumunda ise temizlik safhası daha da uzayabilir ve temizlik yapmak daha da güçleşebilir. Toz ve bakterilerin çıkarması adına; çamaşır suyu, karbonat, kireç çözücü ve deterjan gibi maddeler kullanabilirsiniz. Bu maddeleri orantısız kullanmamaya temizlik yaparken dikkat etmeliyiz. Genelde birçoğumuz bu tarz temizliklerde çamaşır suyu kullanır, hem kirlerin çıkması hem de parlaklık açısından önemlidir.

İnşaat sonrası temizlik biraz kaba biraz da hassas bir şekilde sürmektedir, temizlik bir süreç olduğu için acele etmemelisiniz. Biranda temiz olsun düşüncesi ile hareket ederseniz, inşaatın olduğu ortam yeterince temizlenmez ve hijyenik olmaz. Çalışmalarınızı bu amaçtan dolayı planlı bir şekilde yapın.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021