HABERLER » Turizmin Başkentinde Marina temizlik ile Tertemiz Havuzlar

Turizmin Başkentinde Marina temizlik ile Tertemiz Havuzlar

Turizmin başkenti olarak bilinen Antalya’mızda havuzlarımız yerli ve yabancı turistlerimizin vazgeçilmezleri arasındadır. Havuz denildiği zaman da tabi ki ilk akla hijyen ve temizlik gelir.

İnsan sağlığı için çok önemli olan havuz sularının temiz olması hem müşterilerine sağlıklı hizmet sunmak isteyen bir firma için hem de havuz temizliği işini yapacak şirket için hayati bir önem taşımaktadır.

Sadece firmalar için değil, evinizin bahçesinde bulunan ve kişisel kullanılan havuzlar da dâhil olmak üzere başta insan sağlığını tehdit eden mikro organizmalardan kurtulmak için havuz temizliği şarttır. Bunun için de mutlaka profesyonel bir çalışma gerekmektedir.

Bu kapsamda Marina Temizlik firması olarak havuz temizliğine ayrı bir önem veriyoruz. Günün ve teknolojinin koşullarına uygun, havuz temizliğinde kullanılacak profesyonel temizlik malzemeleri ile Antalya’nın tüm havuzlarını daha hijyenik, daha temiz yapmak için her zaman yanınızdayız.

Havuzlar çocuklarımız için de çok eğlenceli ve yüzme sporunu yapabileceği etkinlik alanlarından birisidir. Bu nedenle havuz temizliğinin de güvenilir ve kaliteli olması gereklidir. O nedenle doğru adrestesiniz.

Konyaaltı, Lara, Serik, Manavgat, Side, Kemer, Belek, Muratpaşa başta olmak üzere tüm Akdeniz bölgesine ve Antalya’mızın ilçelerine 2006 yılından beri hizmet veren bir firma olarak 16 yıllık birikimli, deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile müşteri memnuniyetini şiar eden bir anlayış ile havuz temizliğinde de kendimizi kanıtlamışızdır.

7 gün 24 saat esasına göre çalışan ekiplerimiz ile her türlü büyüklükteki havuzların temizlenmesi ve bakımını periyodik şekilde yapan, ihtiyaç duyduğunuz hijyeni sağlayan en büyük yardımcınız olabiliriz.

Ayrıca, havuz temizliğini yapacağız derken olumsuz sonuçlar doğurmamak için, yanlış temizlik ürünlerini kullanarak havuzları kullanılamaz hale getirmemek için, hatalı temizlik ile insanların sağlığını kaybetmemesi için sizleri Marina Temizlik firmamıza davet ediyoruz.

Kısacası pandemi salgını gibi süreci de yaşayan günümüz dünyasında ve havuz temizliğinin tartışılmaz olduğu bugünlerde siz değerli müşterilerimize sesleniyoruz:

“Yaz aylarının gelmesiyle birlikte turizmin lokomotifi olan Antalya’mızda tertemiz ve çok daha sağlıklı havuzlarımız için tüm ekibiyle Marina Temizlik sizleri bekliyor.”

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021