HABERLER » Tüm Ayrıntılarıyla İs Yeri temizliği

Tüm Ayrıntılarıyla İs Yeri temizliği

Çalışan insanların zamanın çoğunu geçirdiği alanların başında gelen iş yerlerinin hijyeni sağlığa doğrudan etki ettiğinden iş yeri temizliği konusuna azami önem gösterilmesi gerekmektedir. Uzun süre bulunulan, havası solunan bu yerlerin iş güvenliği açısından da hijyenik olması büyük önem arz etmektedir. Çalışılan alanın temiz ve düzenli olması çalışanların verimlerini de artıracağından atlanmaması gereken bir husustur. İş yerlerinin temizliğinde daha az dikkat edilen belli başlı kısımlar bulunmaktadır. Bu yerler:

Bu kısımlar çoğu zaman es geçildiğinden tozlanma kaçınılmazdır. Bu kirlilikse orada bulunanların sağlığını tehdit edecektir. Verdiğimiz hizmetle artık gözden kaçan, temizlenmeyen bir alan kalmayacaktır.  

İş Yeri Temizliği Nasıl Yapılır

Firmamız, belirlenmiş gün ve saatte İş yeri temizliği için ayarlanmış olan ekibi gönderecek ve temizliğe başlanacaktır. İş yerindeki çöpler toplanıp atılarak temizliğe başlanır. Sonraki aşama ise toz alınmasıdır. Yukarıdan aşağıya olacak şekilde tüm eşyaların tozları özenle alınır. Elektronik aletlerin tozunun alınma işleminde kuruya yakın nemli bez tercih edilir. İhtiyaca göre camlar silinir. İş yerinde halı kullanılıyorsa çekim gücü yüksek elektrik süpürgeleriyle süpürülür ve zemine uygun olan temizleyiciyle paspas yapılır. İş yerlerindeki en tehlikeli alanlardan olan tuvaletler, mikropları öldürerek tam bir hijyen sağlayan dezenfektanlar ile temizlenir. Bunların dışında iş yerinin özelliğine göre hareket eden ekibimiz, merdiven tırabzanları, asansörler gibi diğer alanlarda da tam bir temizlik sağlayacaktır.

En İyi İş Yeri Temizliği Hizmeti

Çalışma alanlarında düzenli ve sağlıklı bir şekilde çalışabilmek için iş yeri temizliği kalitesine büyük bir dikkat göstermekteyiz. Modern temizlik araçları ve işinin ehli personellerle çalışan firmamız, istenilen aralıklarla üst düzeyde bir hijyen sağlamaktadır. Çalışma disiplinine sahip, gelişime ve değişime açık olan yapımızla da kendini öne çıkaran bir hizmet sunmaktayız. Günlük,

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021