HABERLER » İş yeri Temizliğinde Pratik Yöntemler Nelerdir?

İş yeri Temizliğinde Pratik Yöntemler Nelerdir?

Konaklama alanlarında olduğu gibi uzun çalışma saatlerinin geçirildiği işyerleri için de işyeri temizliği yapılması oldukça önemlidir. İşyeri temizliği hizmetindeprofesyonel ve deneyimli ekibimiz kaliteli ürünler kullanarak hijyen ve görüntü açısından üst düzeyde bir temizlik hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. İşyeri temizliğinin günlük olarak profesyonel çalışanlar tarafından yapılması çalışılan alanların sağlıklı ve temiz kalmasını sağlamakta ayrıca estetik olarak da tatmin edici bir görünüm sunmaktadır. Ayrıca günlük olarak düzenli şekilde temizlenen ofisler büyük temizlikler sırasında da kolaylıkla temizlenebilmektedir. Bu nedenle ofislerin günlük olarak profesyonel ekipler tarafından temizlenmesi özellikle çok çalışanlı işyerleri için tavsiye edilmektedir.

İşyeri Temizliği Detayları

Günlük olarak gerçekleştirilen veprofesyonel ekibimiz tarafından sunulanişyeri temizliğihizmetleri başlıca;

İşyeri TemizliğiYapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Ofislerde yer alan mobilyaların yüzeysel olarak temizlenmesi ve zeminlerin süpürülmesi işyeri temizliğiiçin büyük önem taşımaktadır. Ofiste yer alan çöp kutularının ve kül tablalarının boşaltılıp temizlenmesisonrasında toparlanan çöpler atılır. Ofiste yer alan koltuk, fotokopi makinesi, masa,sandalye ve demirbaşlar suyu sıkılan nemli bez yardımı ile temizlenir. Halı ile kaplı zeminler elektrik süpürgesi ile temizlenip vakumlanır. Sert zeminler ise özel olarak hazırlanmış temizlikmalzemelerikullanılarak silinip temizlenmektedir. Birçok kişinin girip çıktığı ve binanın en kirli noktası olan zeminler bu şekilde sağlıklı ve temiz hale getirilir.

Ofislerin zemin ve mobilya temizliği bitirildikten sonra işyeri temizliği adımlarından biri olan camlar, asansörler, merdivenler ve korkulukların tozu alınarak etkili bir şekilde silinmektedir. Tuvalet ve banyolar gibi birçok kişi tarafından kullanılan ve kirlenen alanlar dezenfektan ürünler ile ayrıntılı şekilde temizlenir. Bununla birlikte kireçlenmeler ve paslı sulardan dolayı oluşan lekeler özel karışımlar ile temizlenir. Lavabo, aynalar ve fayanslar kimyasal maddelerle silinerek temizlenir. Kapı ve fayanslar fırçalar ile temizlenerek duvar yüzeyleri yıkanıp silinir. Tuvaletlerdeki çöp poşetleri boşaltılarak yenileriyle değiştirilip klozet kapakları temizlenir. Tuvalet kâğıtları gibi ekstra malzemeler de yerleştirilerek tuvalet temizliği tamamlanmaktadır.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021