HABERLER » Villa Temizliği İçin Kullanılan Pratik Yöntemler

Villa Temizliği İçin Kullanılan Pratik Yöntemler

İnşaat ve tadilat işlemlerinden sonra veya rutin temizlik ihtiyaçlarınız için güvenilir bir firma mı arıyorsunuz, firmamız en etkin villa temizliği hizmetleri sunmaktadır. Temizlik hizmetlerimiz profesyonel bir ekip tarafından ve endüstriyel araçlarla yapılmaktadır. Kullanılan temizlik malzemeleri hiçbir zaman kişiye veya çevreye zarar verici nitelikte değildir. Diğer taraftan kullandığımız ekipmanlar ve sarf malzemeleri tam anlamıyla hijyen sağlayacak niteliktedir. Güvenilir personelimiz alanında uzmandır.

Villa Temizliği Nasıl Olmalı?

Firmamız son teknoloji ürünleri ve deneyimli personeli ile villa temizliği konusunda beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamaktadır. Bizimle irtibata geçerek villanın büyüklüğünü, eşya durumunu, mülkünüzün ayrıntılarını veya yapılması gereken ekstra işleri bildirdiğiniz takdirde gerektiği kadar uzman personeli sizlerin hizmetine sunmaktayız. Son derece güvenilir personelimiz sizin özel hayatınız ve eşyalarınız konusunda oldukça hassastır.

Büyük mekânlar olan villaların temizliği diğer mekânların temizliği ile bir tutulmamalıdır,  villatemizliği ayrı bir hassasiyet gerektirir. Eğer koltuk veya halı temizliği ya da havuz ve bahçe temizliği gerekiyorsa bunların temizliği için farklı personel ve ekipman gerektiğinden bildirmeniz uygun olacaktır. Villanızın en uygun şekilde temizlik ve bakım işlemlerini yapmak sizin olduğu kadar bizimde önceliğimizdir.Eşyalarınıza ve villanıza sizin gösterdiğiniz özeni bizde gösteriyoruz. Kullandığımız malzemeler ve araçlar eşyalarınızı ve döşemelerinizi çizmez ve soldurmaz.

Islak zeminlerin ve kuru zeminlerin temizliği ayrı ayrı ele alınır. Banyo, mutfak, teras gibi yerlerin temizliği ile salon veya yatak odalarının, çalışma odası gibi mekânların temizliği bir tutulamaz. Her alan için uygun temizlik malzemesi ve ekipman kullanılması, her alana gerektiği özenin gösterilmesi gerekir. Alanında deneyimli personelimiz her ayrıntıyı düşünerek gerekli özeni göstermeyi kendilerine görev edinmiştir.

Villa Temizliği Yaparken

Temizliğe başlamadan önce bazı ayrıntılarvilla temizliği için önemlidir. İnşaat sonrası veya tadilat sonrası bir temizlik mi yapılacak yoksa rutin temizlik mi? Her hangi bir alanda özel işlem gerektiren bir kirletici veya çıkmayan bir leke varmı? Bu tip ayrıntılar temizliğin püf noktalarını oluşturur. Bunlara benzer bir durum söz konusu ise özel işlemler gerekebilir. Bu işlemlerin de zeminlere, eşyalara veya aksesuarlara zarar vermeden gerçekleşmesi gerekir. Firmamıza bu konuda da güvenebilirsiniz. Cam, kapı, ıslak zemin, kuru zemin, koltuk, halı, banyo, mutfak tüm alanların temizliği gerektiği gibi ayrı ayrı ve itina ile yapılır. Güvenilir ve deneyimli personelimiz uygun olduğunuz zamanda gelir ve en iyi şekilde işlerini tamamlayarak ayrılır.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021