HABERLER » Antalya Hijyenik Temizlik Hizmeti

Antalya Hijyenik Temizlik Hizmeti

Tüm Antalya temizlik hizmetleri için tercih edebileceğiniz firmamız, sizlere kaliteli bir hizmet sunmaya özen göstermekte aynı zamanda uygun fiyatlı bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Güçlü bir ekibimiz ile her alanda hijyenik temizlik hizmeti sunmaktayız. Profesyonel bir hizmet sunmaya özen gösteren firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak, güvenilir bir hizmet sunmak amacıyla hijyenik bir temizlik hizmeti sunmaya özen göstermektedir. Bundan dolayı Antalya genelinde tercih edilmekte ve tüm ilçelerden temizlik işi almaktadır.

Firmamızı yalnızca ev temizliği için değil birçok temizlik işi için arayabilirsiniz. Ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, merdiven ve site temizliği, villa temizliği, otel temizliği, havuz temizliği, mağaza temizliği, okul temizliği gibi birçok alanda hizmet sunmaktayız. Bundan dolayı 7/24 hizmet veren firmamızı her zaman arayabilir, randevu aldığınız gün ve saatte temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Ekonomik Temizlik Hizmeti

Antalya temizlik firmaları olarak müşterilerimize uygun fiyatlı hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Firmamızdan alacağınız kaliteli ve hijyenik temizliğin bedeli olarak cüzi bir miktar ödeyerek hizmet almanız mümkündür. Bununla birlikte temizliğin ücreti hizmet alacağınız alana göre değişmektedir. Örneğin villa temizliğinin ücreti farklıyken ev temizliğinin ücreti daha farklı olacaktır. Aynı şekilde inşaat sonrası temizlik fiyatları ve site, merdiven temizliği fiyatları birbirinden farklıdır. Fiyat konusunda detaylı bilgi almak için yapmanız gereken iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçmektir.

Antalya Ev ve Ofis Temizliği

Firmamız her alanda temizlik hizmeti sunmaktadır. Ev ve ofis temizliği ise en çok hizmet verdiğimiz alanlardır. Alanında profesyonel ve deneyimli bir kadroyla çalışan firmamız, özel deterjanlar yardımı ile kısa bir süre içinde evinizi ve ofisinizi temizleyecektir.

Firmamız personelleri her şeyden önce dip bucak bir temizlik sağlar, eşyalı ya da eşyasız fark etmeksizin her yer en ince ayrıntısına kadar temizlenir. Eşyalı evlerde eşyalarında temizlenmesi önemli hususlardan biridir. Bundan dolayı firmamız, eşyalarınıza zarar vermeyecek özel deterjanlar yardımıyla tüm eşyalarınızı da temizleyecek, günün sonunda sizlere tertemiz bir alan bırakacaktır. Antalya temizlik şirketleri olarak, sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden daha önemledir. 

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021