HABERLER » Antalya İnşaat Sonrası Temizlik Firmasi

Antalya İnşaat Sonrası Temizlik Firmasi

Antalya temizlik firmaları olarak, her alanda hizmet sunmakta ve müşterilerimize uygun fiyatlı bir temizlik hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

İnşaat sonrası temizlik oldukça zor bir iştir. Firmamız, inşaat sonrası temizlikte tercih edebileceğiniz hijyenik bir hizmet sunacak ve uygun fiyatlı bir hizmet sunacak bir firmadır. İnşaat sonrası temizlikte en çok tercih edilen firmalardan birisi olarak işin püf noktalarına dikkat etmeye çalışmakta ve bu doğrultuda hareket etmekteyiz.

İnşaat sonrası temizlik hizmeti verilirken, özellikle camlar, kapılar, tuvalet, banyo ve mutfak temizliği çok önemlidir. Buralar kireç ve tozun en çok olduğu alanlardır. Bundan dolayı firmamız personelleri özellikle dikkat edilmesi gereken yerler hususunda özenli davranmakta ve özel deterjanlar yardımıyla her yer tertemiz olmaktadır. Antalya temizlik hizmeti veren firmamız yalnız inşaat sonrası temizlik değil, birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Antalya Ev Temizliği Fiyatları

En çok verdiğimiz hizmetlerden olan ev temizliği, firmamız tarafından uygun fiyatlı verilmeye çalışılmaktadır. Ev temizliğinde fiyat, evin büyüklüğüne göre değişmektedir. Örneğin dublex veya triblex eviniz varsa fiyatta artış olacaktır.

Ev temizliğinde her yer özenle temizlenmektedir. Özellikle tuvalet, banyo ve mutfak temizliği, camların temizliği, duvarların temizliği çok önemlidir. Firmamız personelleri buralara özel deterjanlar yardımıyla her yeri dip bucak temizleyecektir. Böylece evinizdeki değişimi herkes fark edecek. Eviniz eşyalı veya eşyasız fark etmeksizin firmamız tarafından temizlenir. Antalya temizlik şirketleri olarak eşyalarınızı da temizlemekte ve günün sonunda tertemiz bir ev bırakmaktayız.

Antalya Merdiven ve Site Temizliği

Merdiven ve site temizliği firmamızın verdiği diğer hizmetler arasında yer almaktadır. Profesyonel bir ekip tarafından yürütülen bu hizmet, belirlediğiniz gün ve saat aralıklarında yapılacaktır. Özel makinalar ve deterjanlar yardımıyla hem binanızın içi hem de site alanı temizlenecek ve kullanıma hazır duruma getirilecektir. Sitenizin bahçesi çok kirlenmişse, çöp birikintileri bulunuyorsa firmamız her yeri temizleyecektir.

Aynı zamanda sitede merdivenler temizlenir ve cilalanır. Asansör temizlenir. Hoş kokulu deterjanların etkisi günlerce merdivenlerden çıkmaz. Tüm temizlik hizmetleri için firmamızı arayabilir, bilgi ve randevu alabilirsiniz.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021