HABERLER » Antalya Uygun Fiyatlı Temizlik Hizmeti

Antalya Uygun Fiyatlı Temizlik Hizmeti

Antalya temizlik şirketleri arasında olan firmamız, müşterilerine hijyenik ve kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Firmamızı tüm temizlik hizmetleriniz için aramanız mümkündür. Özellikle ev temizliği için tercih edilen firmamız bununla birlikte inşaat sonrası temizlikte de çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda ofis temizliği, fabrika temizliği, otel temizliği, merdiven ve apartman temizliği hizmetleri için firmamızı arayabilir, tüm temizlik hizmetlerinizi uygun olduğunuz güne randevu vererek alabilirsiniz.

Ev temizliği hizmeti içerisinde; evdeki tüm odaların temizlenmesi önemlidir. Aynı zamanda mutfak temizliği, banyo ve tuvalet temizliği en önemli alanlardır. Özellikle en kirli bölüm olan mutfak için özel deterjanlar kullanılmaktadır. Bundan dolayı mutfağınız dip bucak temizlenir en ufak bir yağ lekesi dahi kalmaz.

Hijyenik Temizlik Hizmeti

Özellikle hijyenik temizlik hizmeti almak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. Eşyalı ve eşyasız ev temizliği, inşaat sonrası ev ve ofis temizliği gibi tüm hizmetleri alan firmamız, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaya özen göstermektedir. Bu doğrultuda alanında uzman kişilerle çalışmakla birlikte özel deterjanlar ve makinalar yardımı ile her yer temizlenir. Böylece hizmet alacağınız alan tertemiz olacaktır.

İnşaat ve tadilatlardan sonrasında da temizlik hizmeti sunan, Antalya temizlik firmaları arasında olan firmamız, bu hizmeti de en iyi şekilde verecektir. İnşaat sonrasında çıkması zor olan kalıntılar, kireç izleri özellikle camlarda biriken kireç izleri firmamızın tecrübeli personelleri tarafından yapılmaktadır. İnşaat sonrası temizlik sonrasında hiçbir leke kalmadığını, her yerin en ince ayrıntısına kadar temizlendiğini görebilirsiniz.

Merdiven ve Site Temizliği Hizmeti

Firmamız tüm temizlik hizmetleri ile birlikte merdiven ve site temizliği hizmeti de vermektedir. Belirlediğiniz tarihlerde ve aralıklarda profesyonel ekibimizden merdiven ve site temizliği hizmeti almanız mümkündür. Merdiven temizliği sırasında cilalama hizmeti de firmamız tarafından verilen bir hizmettir.

Site ve merdiven temizliği gerekli alanlarda makine ile temizlenmektedir. Bazı alanlarda ise el gücü el temizlik yapılır. Böylece kısa bir zaman içerisinde siteniz ve merdivenleriniz temizlenir. Etrafta tek bir çöp dahi kalmayacaktır. Antalya temizlik hizmeti için firmamızı her zaman arayabilirsiniz.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021