HABERLER » Dış Cephe Cam Temizliği Hangi Mevsimde Yapılır

Dış Cephe Cam Temizliği Hangi Mevsimde Yapılır

Vakti geldiği zaman cam temizliğinin yapılması gerekmektedir. Ertelenmesi veya ihmal edilmesi durumunda hava şartlarının da etkisiyle birlikte temizlik işlemi daha zor olmaktadır.

 

Temizlik mevsimi olarak ise en uygun zamanbahar mevsimi olacaktır. Bahar mevsiminde silinen camlar tekrardan kirlenmez ve yapılan işte boşa gitmemiş olur. Aynı zamanda bu mevsimde yapılan kemer dış cephe cam temizliği de oldukça rahat olacaktır. Camların silindikten sonra berrak kalması ve kısa süre içerisinde tekrar kirlenmemesi için bahar ayları en uygun temizlik aylarıdır. Bunun yanında işçilerimizin sağlığı için de bahar ayları tercih edilmektedir. Sert rüzgar ve yağmur yağma durumu olmadığı sürece cam temizliğine elverişli bir hava var demektir. İşçilerimizin sağlığı ve yapmış olduğumuz hizmetin en kaliteli şekilde gözükebilmesi için uygun olan şartlar oluştuğu zaman anlaşmış olduğumuz şahıs veya şirket binalarının cam temizliklerini yapmaktayız.

 

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış cephe temizliği nasıl olacağı, temizlik yapılacak binanın yüksekliği ve diğer koşullar değerlendirilerek belirlenmektedir. Eğer bir gökdelen camını temizlemek için ekiplerimiz çalışmaya başlamış ise tüm güvenlik önlemleri alınır ve bellerine bağlanan halatlar ile binanın üst kısmından aşağıya doğru camların temizliğini yaparlar. Bina asansörlü vinçler ile silmeye uygun ise, tercih edilmesi halinde vinçli sistemler ile de ekiplerimiz silme işlemini yapabilmektedir.

 

Vermiş olduğumuz hizmet kadar, çalıştırmış olduğumuz işçilerin de sağlık ve güvenliklerini önemsemekteyiz. Tehlikeli durumlarda çalışanlarımızı koruyucu tedbirler ile güvence altına almaya çalışmaktayız. Cam temizliği sırasında en zor olan kemer dış cephe cam temizliği kısmını dahi en profesyonel şekilde tamamlayacak tecrübeye sahip çalışanlarımız bulunmaktadır.

 

Dış Cephe Temizlik Hizmeti Hangi Firmalardan Alınmalıdır?

Oldukça tehlikeli olan dış cephe cam temizliği meşakkatli bir iştir. Genelde normal bir apartman boyundan daha yüksek binalarda çalışılması gerektiği için çalışan işçilerin tecrübeli olması gerekmektedir. Böylece hizmete alan kişi ve işçiyi çalıştıran firma açısından sıkıntı çıkmadan süreç tamamlanmaktadır. Uzun zamandır bu sektörde yer alan ve tecrübelenen bir firma olarak bünyemizde tecrübeli arkadaşlara yer vermekteyiz. Tecrübeli kişiler ile çalışan firmalarda yaşanacaksıkıntılarda çok daha temkinli ve profesyonel bir şekilde çalıştıkları için bir sıkıntı olmadan hizmet verilmiş olacaktır. Aynı zamanda camların hassas olması ve hasar görme, çizilme durumlarının olmasından dolayı dış cephe temizliği için işi bilen kişiler ile çalışmaktayız.

WhatsApp Danışma Hattı
0531 316 10 00

İletişim Bilgilerimiz
0531 316 10 00
antalyamarinatemizlik@gmail.com

© Tüm Hakkları Marina Temizlik Şirketleri'ne
aittir, kopyalanamaz izinsiz kullanılamaz. 2016 - 2021